Polityka Prywatności - Trident


Przejdź do treści
Polityka Prywatności
Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TRIDENT STOMATOLOGIA AGNIESZKA SREBRZYŃSKA-WITEK z siedzibą na ul. Zofii Kossak-Szczuckiej nr 7, lok. 1, 40-578 Katowice, tel. 605-505-609 lub e-mail trident.stomatologia@gmail.com.
Dane osobowe, które nam Państwo przekazują, przetwarzamy w celu niezbędnym do wykonania umowy pomiędzy Klientem a naszym Gabinetem, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w ich zakresie. Czas przetwarzania danych jest określony poprzez długość stosunku prawno-gospodarczego, i/lub usługi pomiędzy Klientem a naszym Gabinetem.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
----
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Są one stosowane w celu utrzymania strony internetowej oraz jej funkcjonalności w odpowiedniej jakości. Jeżeli nie zezwalają Państwo na cookies, mogą Państwo ustawić w swoich przeglądarkach odpowiednie parametry w tym celu.
Trident
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578  Katowice
NIP: 632-182-31-39
Design and implementation by ELEMENTUM2
Wróć do spisu treści